Loading...
STS Çilingir / Alaçatı - Çeşme
7/24 Hizmetinizdeyiz.
0541 491 97 21
Sts Çilingir

Ev İş Yeri Çilingir Hizmeti

Kapı Açma konusunda uzman çilingirlerimiz bu konuda size 7/24 hizmet vermektedir. Kapı açma hizmeti almak için bizi günün her saatinde arayabilir, hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Her ne kadar artık çoğu hizmet otomasyon haline gelse de çilingirlik ve kilit açma işleri hala insan becerisine bağlıdır. Herhangi bir nedenden dolayı dışarıda kaldıysanız, bize ulaşabilirsiniz. 15 dakika içerisinde servisimiz bulunduğunuz bölgeye gelip dakikalar içerisinde kapınızı zarar vermeden açacaktır. Çeşme Alçatı Çilingir olarak bölgeye 7/24 çilingir servis hizmeti sunmaktayız.

Acil Çilingir
Çelik kapı, tahta kapı, balkon kapısı vb. kapıları açmak için çilingir arıyorsanız bir telefon kadar yakınız. Alaçatı Çilingir Kale Kilit, Yuma Kilit, Yale Kilit, Mul-ti Lock gibi birçok kilit firmasının özel yetkili satış, bakım ve montaj servisidir. Birçok kilit seçeneği, renk ve farklı modelleri bulunmaktadır. Alaçatı Çilingir STS Anahtar bir çok kilit markası ile hizmetinizdedir. Çalışan ustalarımızın Yetki Belgeleri bulunmaktadır./span>
Kapınıza çağırdığınız anahtarcı her şeyden önce bu işte yetkili mi, sabıka kaydı var mı, güvenilir mi ?
Son mamanlarda çok duyar olduğumuz korsan çilingir olayları bizleride üzmeye mesleğimize leke sürmeye başladı. Siz değerli müşterilerimizi bu konu hakkında daha duyarlı olmanızı rica ediyoruz. İşinin ehli, Yetkili Çilingirleri çağırarak doğru hizmet almanızı öneriyoruz.
Sts Çilingir

Oto Çilingir Hizmeti

Arabanızın anahtarını içerde unuttunuz, yada anahtarınızla ilgili problem yaşıyorsanuz acil çilingir çözümü bizde. Anahtarınız kırıldıysa ve her türlü arabanızın kilit problemleri ile ilgili çözümü sağlıyoruz. Yapmanız gereken tek şey iletişim numaramızdan bizi arayabilirsiniz. Alaçatı oto çilingir, oto anahtarcı, çilingir, acil oto çilingr, acil çilingir, acil anahtarcı, alaçatı çilingir.

Oto Kilit Kontak Tamiratı
Bütün marka model araçlarınızın oto kilit kontak tamiri için bizi arayabilirsiniz. 1999 sonrası üretilen arabaların çoğunluğunda immobilizer arazısı belirten bir kırmızı ışık kullanır araba çalışmıyorsa immobilizerin devreye girdiğini nereden anlarsınız en basit yöntemini açıklayayım. Kontağa takılan Oto Anahtarı çevrildiğinde gösterge panelinin tam ortasında bulunan nokta şeklindeki kırmızı ışık bir kaç saniye sonra sönüyor ise araba anahtarı okuyor ve mutlak suretle çalışmalıdır. Kontağı takıp çevirdiğinizde bütün ışıklar yandıktan sonra sönüyor kırmızı olan sabit kalıyorsa immobilizer aktif yani devrede ne yapsanız artık bu saatten sonra araba çalışmalayacaktır. Başka bir hata direk yanık kalmadan farklı olup göz kırpma şeklidir böyle size devamlı sinyal şeklinde kendini gösteriyorsa yine maalesef yine immobilizer arızasıdır.
İmmobilizer Elektronik Anahtar Kumanda
Araçlarınızın immobilizer kumandalı anahtarlarının tamiri yanısıra çoğaltılması hizmetimiz de bulunmaktadır.
03
Tüm Markalara Hizmet
Alfa Romeo, Audi, BMW, Cadillac, Chery, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Dacia, Daewoo, Daihatsu, Fiat, Ford, Geely, Honda, Hyundai, Isuzu, Iveco, Jaguar, Jeep, Kia, Lada, Lancia, Land-rover, Mazda, Mercedes-Benz, Mini, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Porsche, Proton, Renault, Rolls Royce, Rover, Saab, Seat, Skoda, Smart, Ssangyong, Subaru, Suzuki, Tata, Tofaş, Toyota, Volkswagen, Volvo marka model araçlarınızın kontak kilit arızaları, kapı kilit arızaları tamiri çözümü ve anhatar çoğoltma işleri için bize danışmadan müdahale etmeyiniz.

Eğitimli, alanında uzman çilingirlerimiz sayesinde aracınız zarar görmeden en uygun fiyatlara hizmet alabilirsiniz.

Sts Çilingir

Anahtar Çoğaltma Çilingir Hizmeti

Ev, iş yerlerinin yada aracınızın bir tane anahtarı olması pek çok açıdan risk taşır. Anahtarı taşıyan kişinin gelmemesi, anahtarı kaybetmesi veya içeride birinin kalması gibi durumlarda kapının kırılmasından ya da acil çilingir aramaktan başka bir çare yoktur.

Yedek bir anahtarın olması sizi birçok açıdan güvende tutacaktır bu şekilde. STS Anahtar olarak çalışan anahtarlarınızı uygun fiyatlara çoğaltabilirsiniz.

Ev, işyeri, oto, anahtarlarınızı çoğaltma hizmeti vermekteyiz.

Birçok Firmanın Anahtar’larını işletmemizde yedekleme yaptırabilirsiniz.

Kale Kilit Anahtarları

İto Kilit Anahtarları

Yuma Kilit Anahtarları

Tursan Kilit Anahtarları

Sebu Kilit Anahtarları

Daf Kilit Anahtarları

Hok Kilit Anahtarları

Yale Kilit Anahtarları

Multlock Anahtarları

Dortek Kapı Anahtarları

Oda Kapı Anahtarları

Sts Çilingir

Garaj Kepenk Kumanda Çoğaltma Hizmeti

Garaj ve Kepenk Kumanda Çoğaltma işlemleri olduğunda Alaçatı'daki İş yerimize gelip kopyalama yaptırabilirisniz. Unutmayın!!! yedeksiz tek anahtar ve kumanda her zaman risk taşır Örneğin herhangi bir kumandanızın sıvı teması olması durumunda tamir olmayacak kadar kötü bir duruma geldiğinde kepenk veya garaj alıcısının komple değişmesi gerekmektedir Bu durumda maddi olarak daha çok masraf edileceğini unutmayalım.

Alaçatı Çilingir
Çeşme Çilingir